Welcome to Nabizi!

STIEBEL ELTRON Ngrohës uji i menjëhershëm PEG 13

Behu i pari per te vlersuar kete produkt

Only 1 left

15 540,00 MKD

Disponueshmeria: Egzistojne akoma ne magazine

Pershkrim i Shkurtuar

KODI: 3084001


BAR KODI: 4017212339947

STIEBEL ELTRON Ngrohës uji i menjëhershëm PEG 13

Pamje te tjera

Detale

- Fuqia prej 13.5 kW
- Kontroll elektronik "2i" për temperaturë plotësisht konstante
- 2 sensorë të integruar: rrjedha dhe temperatura
- 2 temperatura fikse 42 ° C dhe 55 ° C

Informacione Shtesë

Prodhuesi Jo
Ngjyra Jo
Vendi i Prodhimit

Etiketimet e produktit

Perdor hapesire per te ndare etiketimet. Perdor apostrofe (') per fraza.

[profiler]
Memory usage: real: 8388608, emalloc: 6624216
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem