Welcome to Nabizi!

Sherbimi ndaj klientit

Orari i Punes
Ne kompleksin tregetar “NABIZI” eshte nga e Hena deri te Shtunen prej ores 8.00 deri ne ora 20.00
Sherbime Transporti
Sherbime Transporti pa pagese (gratis) me servisin profesional te kompanise, pa limite kuantitative (sasiore) dhe monetare te mallrave te blera
Sherbime Teknike
Montim dhe servis pa pagese (gratis) nga ekipi yne profesional te dyerve te brendeshme (PVC/ MDF) dhe te dyerve hyrese te blinduara (te hekurit)
Montim profesional te laminatit ( 1 euro / m2 )
Reklamacion
Reklamacion brenda 24h nga momenti i blerjes. Cdo ankese, paqartesi apo kerkese e konsumatorit do te pranohet dhe do te shqyrtohet me perpikmeri nga stafi menaxhues
Secila nga kategorite e marketit ofron nje ASORTIMAN MJAFT TE GJERE PRODUKTESH, ne menyre qe te kete zgjedhje te mjaftueshme per te permbushur nevojat dhe kerkesat e konsumatorit.
[profiler]
Memory usage: real: 6291456, emalloc: 4633208
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem