(Appollo) Џакузи / хидромасажна када

Behu i pari per te vlersuar kete produkt

Çmimi Rregullt: 144 500,00 MKD

Çmimi Special 104 999,00 MKD

Disponueshmeria: Egzistojne akoma ne magazine

(Appollo) Џакузи / хидромасажна када

Klikim te dyfisht ne fotografine e mesiperme per ta pare me pamjen e plote

Zvogelo
Zmadho

Pamje te tjera

Detale


АРТИКАЛ
Хидромасажна када

 

ПРОИЗВОДИТЕЛ/ПОТЕКЛО
"Appollo"


ДИМЕНЗИЈА
183x183x60cm


СОСТАВ
Акрил

 

Врвна технологија со суптилен, современ дизајн се нештата по кои “Аполо” групацијата е позната во светски рамки.
Хидромасажната када од оваа програма е со димензија 183x183x60 cm, има акрилна када, воздушна масажа, хидромасажа,
рачен туш на извлекување и батерија, сензор за ниво на вода, догревање на вода, луксузно двојно перниче, touch screen kontrol,
мини фрижидер, LCD TV, DVD, FM радио, сифон, иноксна потконструкција.

Etiketimet e produktit

Perdor hapesire per te ndare etiketimet. Perdor apostrofe (') per fraza.