Welcome to Nabizi!

PL-KLASIK CARRARA GOLD 60x60

Behu i pari per te vlersuar kete produkt

Only 1 left

999,00 MKD

Disponueshmeria: Egzistojne akoma ne magazine

Pershkrim i Shkurtuar

Screenshot-2

PL-KLASIK CARRARA GOLD 60x60

Klikim te dyfisht ne fotografine e mesiperme per ta pare me pamjen e plote

Zvogelo
Zmadho

Pamje te tjera

Detale

CARRARA KLASIKE

Ju paraqesim me linjat helenistike që kemi fshehur në mesin e modeleve naive të Carrara me shkëlqimin e Phoenix (Anka) duke përhapur krahët e saj të mëndafshtë të mëdhenj nëpër epokat më mistike të historisë drejt Tokës. A jeni gati për të udhëtuar në histori me opsione me sipërfaqe mat ose lappato të plota dhe një larmi modelesh?

Informacione Shtesë

Prodhuesi Anka Qeramik
Ngjyra Flori
Vendi i Prodhimit Turqi

Ju mund të jeni të interesuar edhe për produktet e mëposhtëm

Etiketimet e produktit

Perdor hapesire per te ndare etiketimet. Perdor apostrofe (') per fraza.

[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 16989024
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem