Welcome to Nabizi!

ALFA PLAM LUKA - KAMIN ME PELETA

Behu i pari per te vlersuar kete produkt

Only 1 left

46 300,00 MKD

Disponueshmeria: Egzistojne akoma ne magazine

Pershkrim i Shkurtuar

Screenshot-22

ALFA PLAM LUKA - KAMIN ME PELETA

Klikim te dyfisht ne fotografine e mesiperme per ta pare me pamjen e plote

Zvogelo
Zmadho

Pamje te tjera

Detale

Kamin me peleta

 • Mur anësor i bërë nga fletë çeliku me cilësi të lartë dhe derë çeliku. Anët mbrohen në procesin e pikturimit në të zezë, ndërsa korniza e përparme është pikturuar në të kuqe, bezhë dhe të zezë. Pjesa e përparme e sobës ka rrobat dekorative të kromit. Të gjitha llojet e mbrojtjes janë rezistente ndaj temperaturave të larta.
 • Qelqi i madh qeramik në derën e fireplace dhe flakë e dukshme që shton gjithashtu ngrohtësi në shtëpinë tuaj.
 • Dhoma e djegies e bërë nga fletë çeliku të veçantë dhe fireplace prej gize sigurojnë funksionim të sigurt dhe të qëndrueshëm të furrës.
 • Programimi javor i funksionimit të furrës.
 • Funksionimi i furrës në 5 nivele ngrohjeje.
 • Aftësia e telekomandës.
 • Termostatet e integruar të sigurisë parandalojnë vetë-ndezjen e furrës.
 • Tifoz shtesë që nxjerr ajrin e nxehtë në dhomë.

Karakteristikat:

 • Kodi: 0010647
 • Barkodi: 295162
 • Kapaciteti: 8,37 kW
 • Dimensionet: 500 x 470 x 940 mm
 • Diametri i vrimës së tymit: 80 mm
 • Konsumi i peletit min / max: 0.82 / 2.03kg / orë 
 • Koha maksimale e funksionimit të rezervuarit: 28h
 • Kapaciteti i rezervuarit të peletit: 23kg
 • Vëllimi i ngrohjes: 140 m3
 • Zona e ngrohjes: 44-54 m2
 • Pesha: 110/128 kg
 • Shkalla e okupimit: 84.55%

Informacione Shtesë

Prodhuesi Jo
Ngjyra Jo
Vendi i Prodhimit

Ju mund të jeni të interesuar edhe për produktet e mëposhtëm

     

Etiketimet e produktit

Perdor hapesire per te ndare etiketimet. Perdor apostrofe (') per fraza.

[profiler]
Memory usage: real: 18874368, emalloc: 16943288
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem